PARTNER ZAWODÓW – WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE

Zachęcamy do zapoznania się z atrakcjami Województwa Podkarpackiego i do obejrzenia filmu Partnera tegorocznych zawodów.

Podkarpackie – przestrzeń wolnego czasu

Podkarpackie. Nie ma drugiego takiego miejsca na świecie! ❤Zobaczcie, dlaczego każda pora roku i każda pogoda są dobre, by nas odwiedzić 🙂 .

Opublikowany przez Podkarpackie Poniedziałek, 18 grudnia 2017

Kto nie marzy, by w słoneczny dzień powędrować grzbietami bieszczadzkich połonin, przysiąść na szczycie Tarnicy, popływać łódką po Solinie, czy pospacerować wśród klimatycznych zabudowań któregoś ze skansenów… Warto jednak pamiętać, że nadal wiele miejsc czeka tu na odkrycie, a część z nich to prawdziwe perełki, które zrobią wrażenie na najbardziej wytrawnych podróżnikach. Oto pięć atrakcji na Podkarpaciu, które Cię zaskoczą. 

„Rzuć wszystko i jedź w Bieszczady” to hasło nieprzerwanie posiadające moc sprawczą. Myśląc o Bieszczadach od razu mamy też przed oczami obraz Jeziora Solińskiego – bez wątpienia najbardziej popularnego sztucznego akwenu wodnego na Podkarpaciu.

Jezioro Solińskie raj dla wodniaków

#PodkarpackieDoZobaczenia„Rzuć wszystko i jedź w Bieszczady” to hasło nieprzerwanie posiadające moc sprawczą. Myśląc o Bieszczadach od razu mamy też przed oczami obraz Jeziora Solińskiego – bez wątpienia najbardziej popularnego sztucznego akwenu wodnego na Podkarpaciu.Więcej o tym niezwykłym miejscu przeczytacie na stronie:https://podkarpackie.eu/turystyka/jezioro-solinskie-raj-dla-wodniakow/

Opublikowany przez Podkarpackie Środa, 20 maja 2020

Chcesz poznać @Podkarpackie? Odwiedź stronę www.podkarpackie.eu i przekonaj się, dlaczego jest takie wyjątkowe www.podkarpackie.eu

A może by tak rzucić wszystko i w tę piękną pogodę pojechać nad Solinę?

Ekomarina w Polańczyku

A może by tak rzucić wszystko i w tę piękną pogodę pojechać nad Solinę?Jeśli szukacie pomysłu na weekendowy wypad nad wodę – polecamy Wam Ekomarinę w Polańczyku. Znajdują się tam dwa podwieszane baseny, w których można się kąpać. Jest punkt gastronomiczny i miejsce do rozłożenia leżaków. Działa także wypożyczalnia łodzi motorowych, jachtów, solemaranów i kajaków.

Opublikowany przez Podkarpackie Piątek, 24 lipca 2020